Quibdo

24 Nis 2019 - 25 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Quibdo şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında HOTEL PALERMO, Hotel Interpacific ve Apartamento amoblado yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Quibdo konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Quibdo otelleri

en düşük 900 TL
en düşük 908 TL

SSS

Quibdo şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,3°C/68,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 26,1°C/79,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ağustos olup, ortalama 15,4°C/59,7°F sıcaklığa sahiptir.
Quibdo (UIB) (1,34 km), Quibdo şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Condoto (67,33 km)

Kolombiya seyahati planlayın