Harita

Acandi Uçak Bileti Fiyatları

İşte tatil bu

Tatil kavramının içini nasıl doldurursunuz?

Huzur, sessizlik, uçsuz bucaksız pırıl pırıl bir deniz, doğanın en güzel hali  ancak  biraz da heyecan olsun, teknoloji sizi boğmasın ama çok ta uzak olmasın diyorsanız destinasyonunuz belli, ilacınız Acandi uçak bileti.

Mesafenin uzak olması, direkt uçuşun olmaması hiç sorun değil. Skyscanner  destinasyonunuza en uygun uçuş programını yapmanız için tüm seçenekleri suncaktır size.

Bir Güney Amerika ülkesi olan Kolombiya 32 ayrı yönetim birimine ayrılmıştır ve bu yönetim birimlerinden Chocoin, Kolombiya’nın batısında bulunmaktadırm ve başkenti  Quibdo‘dur.

Destinasyonumuz Acandi ise Chocoin bölgesinde Karayip Denizi kıyısında yer alan bir şehir ve 1887‘ye uzanan oldukça uzun  bir geçmişe sahip.

Tarım, hayvancılık ve balıkçılığın ekonomisini ayakta tuttuğu Acandi‘nin turizm lokomotifi ise Panama sınırı yakınlarında yer alan Capurgana‘dır. Doğa düşkünleri için olağanüstü cazip bir belde olan Capurgana, Motor gürültüsünden tamamen uzak, doğanın tam ortasında olan belde de hiç motorlu araç bulunmamakta. Doğa sporları için bulunmaz bir cennet olan Acandi‘nin bu güzel köşesinde ziyaretçiler; denizaltını  şnorkelle keşfedebilir, mercan kayalıklarını görebilir, dağların, şelalelerin ve yağmur ormanının muhteşem manzaralarının tadını çıkarabilir, ayrıca cam gibi denizinde yüzüp, muhteşem plajında güneşlenebilir.

Denizden yakın mesafede bulunan  Sapzurro, La Miel, El Aguacate koyları ve Soledad plajını ziyaret etmek mümkün. Bölgedeki yürüyüş turları, olağanüstü güzellikteki doğayı görmek için bulunmaz fırsat.

Karayip Denizi‘ne oldukça geniş kıyıları bulunan Kolombiya‘nın, kıyılarının büyük kısmında  büyük nehirlerden akan suyun getirdiği çökeltilerle kıyı suları bulanık ve çamurludur. Sadece Acandi‘nin sınırları içerisinde bulunan Panama sınırındaki Cape Tiburon‘dan baslayıp, Acandi‘ye kadar uzanan 30 km lik bir alanda  deniz son derece berrak ve temiz ve  dalış için mükemmel bir adres. Özellikle dalış için en uygun dönem Nisan‘dan Kasım ayına kadar olan, dalgaların görülmediği dönemdir.

Bölgede bulunan kuş adası ise, belirli dönemlerde buraya yuva kurmak için gelen binlerce kuşun bulunduğu okyanusun ortasında, rüya gibi bir ada. Ayrıca düzenlenen turlarla vahşi yaşamı ve hayvanları biraz daha yakından görmek de mümkün.

Bölgede, denize karşı, dağ eteklerinde konuşlanmış,  son derece ilginç yapılar olan evlerden dairelere, ağaç evlerden iglolara kadar farklı konaklama seçeneklerinin yanında, deniz kenarında son derece konforlu ve lüks konaklama seçenekleri de mevcut.

Acandi sahip olduğu küçük limanı ile Kolombiya, Panama gibi yakın mesafelerdeki limanlara ulaşımı deniz yoluyla sağlamakta, ayrıca bölgesel uçuşların  yapıldığı Alcides Fernandez havaalanı‘ndan bölgenin başkenti Quibdo‘ya ayrıca ülkenin geri kalan bölümleri ve Panama‘ya uçuşlar düzenlenmektedir. Bölgenin diğer kısımlarına ulaşmak için ise Atrato Nehri kullanılmaktadır.

Bu cenneti deneyimlemeye karar verdiyseniz yapacağınız tek şey en uygun Acandi uçak biletini Skyscanner yardımıyla sorgulayıp, sizi destinasyonunuza ulaştıracak alternatifleri değerlendirmek.

Uçuş güzergâhınız esnek mi? Daha fazla tasarruf için yakınlardaki havaalanlarını arayın.

Acandi yakınındaki havaalanları

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.