Brandon

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Brandon şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Victoria Inn Hotel & Convention Centre Brandon, Redwood Motor Inn ve Keystone Motor Inn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Brandon konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Brandon otelleri

en düşük 302 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 490 TL ile Temmuz ayıdır. Brandon şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 649 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 535 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 549 TL tutarından %2 daha azdır.
Brandon şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 4,9°C/40,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 26,2°C/79,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -22,2°C/-8,0°F sıcaklığa sahiptir.
Brandon (YBR) (6,30 km), Brandon şehrine en yakın havaalanıdır.

Kanada seyahati planlayın