Swords

24 Nis 2019 - 25 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Swords şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında ISLAND HOLIDAY HOMES (SW), Luxury Suite Malahide ve 1 Rathbeale cottage Rathbeale yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Swords konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Swords otelleri

en düşük 1.691 TL
en düşük 2.213 TL
en düşük 2.300 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 666 TL ile Ocak ayıdır. Swords şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.120 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 931 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 902 TL tutarından %3 daha fazladır.
Swords şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 7,7°C/45,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 18,7°C/65,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 2,3°C/36,1°F sıcaklığa sahiptir.
Dublin (DUB) (3,52 km), Swords şehrine en yakın havaalanıdır.

İrlanda seyahati planlayın