Bağdat

20 Eki 2019 - 21 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bağdat şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Shanasheel Palace Hotel, Baghdad Hotel ve Babylon Rotana Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bağdat konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bağdat otelleri

en düşük 413 TL
en düşük 1.381 TL
en düşük 1.451 TL

Yolcular Bağdat için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
8,4
Sanat ve Tasarım Aşıkları
8,2
Tarih Meraklıları
7,8
Gezginler
6,6
İş İçin Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (98)
Jarrod Snell
Jarrod SnellNashville
20.07.2016

Çok fazla çatışma ve görünüşte her zaman bölünecek bir nüfusla birlikte bir sürü tarih.

Mohamaed Al-Bayati
Mohamaed Al-BayatiŞam
7.07.2016

Irak'taki büyük şehir, Araplar ülkesi ama umarım bu şehre barış ve zafer gelir.

wasan hasan
wasan hasanAl-Fallujah
6.01.2017

Maalesef yalnızca yaşamak zorunda kalan ve yaşamaya zorlananların katlanabileceği bir şehir haline geldi. Nefesinizi geri almak için dışarıda seyahat etmek için çok fazla zamana ihtiyacınız varsa ve sonra sadece sefalet yolculuğuna devam etmek için dönün. Tüm bunlarla birlikte, bu sefalet özel ve garip bir zevktir Bağdat yenilenmiş ve ölümsüzdür ve içinde büyüsü ve ölümünün imkansızlığı vardır. Bu benim şehrim Baghdadi ve sonsuz aşkım, ne olursa olsun.

husam hasan
husam hasanAl-Fallujah
7.07.2016

memleket çok seviyorum ama maalesef şimdi bu yer korkunç ve yaşamak zor

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 454 TL ile Mart ayıdır. Bağdat şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.943 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 618 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 691 TL tutarından %11 daha azdır.
Bağdat şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 24,2°C/75,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 44,2°C/111,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 3,4°C/38,1°F sıcaklığa sahiptir.
Baghdad International (BGW) (19,90 km), Bağdat şehrine en yakın havaalanıdır.

Irak seyahati planlayın