Alībāg

2 Tem 2019 - 3 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Alībāg şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Ganraj Holidays, 1 BR Farmhouse in Taluka Alibag, Alibag (2D3A), by GuestHouser ve Durva Cottage yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Alībāg konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Alībāg otelleri

en düşük 281 TL
en düşük 459 TL
en düşük 511 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 237 TL ile Ekim ayıdır. Alībāg şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 341 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 252 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 281 TL tutarından %11 daha azdır.
Alībāg şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 29,3°C/84,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Kasım olup, ortalama 34,1°C/93,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 16,9°C/62,4°F sıcaklığa sahiptir.
Mumbai (BOM) (48,13 km), Alībāg şehrine en yakın havaalanıdır.

Hindistan seyahati planlayın