Kolhapur

14 Ara 2019 - 15 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kolhapur şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Ayodhya, Hotel Zorba Inn ve Hotel Central Lodge yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kolhapur konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kolhapur otelleri

en düşük 208 TL
en düşük 83 TL

Yolcular Kolhapur için ne diyor?

9,8
Ruh Dinginliği Arayanlar
Üye değerlendirmeleri (4)
Chidambar Gurav
Chidambar GuravKolhapur
18.04.2017

First of all kolhapur is having a historic background. Tje most important attraction is a MAHALAXMI TEMPLE .some of the few places are JOTIBA TEMPLE , KHIDRAPUR TEMPLE , GAGANGIRI TEMPLE, those are situated near the kolhapur

Satish Talim
Satish TalimPune
6.01.2017

Kolhapur is situated on the banks of the river Panchganga and is the location of the Temple of Mahalakshmi, a Hindu goddess. Kolhapuri chappals are famous all over the world. The most famous part of the Kolhapuri cuisine are red meat preparations called Tambada Rassa (Red Curry), Pandhara Rassa (White Curry), and Sukaa Mutton (Dry Meat). Kolhapuri Misal is one of the famous dishes of Kolhapur.

Arjun Hagade
Arjun HagadeMumbai
3.04.2013

bast

Ni-Shant Mali
Ni-Shant MaliKolhapur
4.07.2012

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 152 TL ile Ağustos ayıdır. Kolhapur şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 212 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 159 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 170 TL tutarından %6 daha azdır.
Kolhapur şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 19,5°C/67,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Ekim olup, ortalama 26,2°C/79,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 12,8°C/55,0°F sıcaklığa sahiptir.
Kolhapur (KLH) (9,81 km), Kolhapur şehrine en yakın havaalanıdır.

Hindistan seyahati planlayın