Navi Mumbai

19 Nis 2019 - 20 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Navi Mumbai şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Venkat Presidency, Astute - Seawood Estates ve Laurent & Benon Suites, Navi Mumbai yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Navi Mumbai konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Navi Mumbai otelleri

en düşük 219 TL
en düşük 460 TL
en düşük 694 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 174 TL ile Ekim ayıdır. Navi Mumbai şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 483 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 226 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 253 TL tutarından %11 daha azdır.
Mumbai (BOM) (19,7km), Navi Mumbai şehrine en yakın havaalanıdır.

Hindistan seyahati planlayın