Stormsrivier

25 Nis 2019 - 26 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Stormsrivier şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Oppiplaas, 30 Formosa Street ve Amperda Log Cabins yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Stormsrivier konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Stormsrivier otelleri

en düşük 240 TL
en düşük 559 TL
en düşük 297 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 350 TL ile Ekim ayıdır. Stormsrivier şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 753 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 479 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 513 TL tutarından %7 daha azdır.
Plettenberg Bay (PBZ) (52,63 km), Stormsrivier şehrine en yakın havaalanıdır.

Güney Afrika seyahati planlayın