East London

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre East London şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kennaway Hotel, Splendid Inn King David ve Hoylake Inn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak East London konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı East London otelleri

en düşük 395 TL
en düşük 477 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 316 TL ile Kasım ayıdır. East London şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 759 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 368 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 451 TL tutarından %22 daha azdır.
East London şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 18,6°C/65,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Şubat olup, ortalama 27,4°C/81,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 9,8°C/49,6°F sıcaklığa sahiptir.
East London (ELS) (7,10 km), East London şehrine en yakın havaalanıdır.

Güney Afrika seyahati planlayın