Mossel Bay

24 Nis 2019 - 25 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Mossel Bay şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında 3ColoursBlue Guest House, b@Home Guest House ve Point Village Beach Apartment yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Mossel Bay konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Mossel Bay otelleri

en düşük 238 TL
en düşük 329 TL

Yolcular Mossel Bay için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
8,7
Maceraperest Yolcular
6,2
Gezginler
6,2
Ailece Seyahat Edenler
6,2
Gece Hayatı Severler
Üye değerlendirmeleri (10)
Max Hodge
Max HodgeLondra
25.07.2015

Mossel Bay is typically the start of most people's journey along the Garden Route and is a good introduction into the area. It's here where you will first experience the beautiful beaches that this coastline has to offer, setting you up nicely for what lies in stall. The town is a popular holiday destination for families from Cape Town, with its calmer waters and numerous outdoor activities available. However, the town isn't as spectacular as other stops further along the coast and perhaps lacks the character that some of the other destinations offer.

zzoukbuzz
zzoukbuzz
7.05.2014

Another small city along Garden Route. Abt an hour away from Oudsthoorn (the ostrich town). Mossel Bay is a town by the beach.

Mark Losavio
Mark LosavioŞikago
6.01.2017

A nice little city on the Garden Route with fantastic weather year round and an abundance of wildlife nearby. A great opportunity to dive with Great White Sharks and go whale watching in June and July. Banks tend to close early but that's ok because everything is usually rather affordable (especially the bars).

Sean Snyman
Sean SnymanMossel Bay
6.01.2017

This destination offers a wide range of activities ranging from Scuba Diving, to White Shark Diving as well as a wide range of Cultural activities. The Game reserves offer the Photographer the Big Five at close up range to give fantastic photo's.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 416 TL ile Haziran ayıdır. Mossel Bay şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 726 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 530 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 515 TL tutarından %2 daha fazladır.
Mossel Bay şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 18,3°C/64,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Şubat olup, ortalama 26,4°C/79,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 7,2°C/45,0°F sıcaklığa sahiptir.
George (GRJ) (30,03 km), Mossel Bay şehrine en yakın havaalanıdır.

Güney Afrika seyahati planlayın