Bloubergstrand

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bloubergstrand şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Peak Village Lodge, The Surf Shack ve Kumbaya House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bloubergstrand konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Bloubergstrand için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
9,8
Outdoor Meraklıları
7,5
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (4)
Max Hodge
Max HodgeLondra
28.01.2016

This suburb of Cape Town is the best place to come for stunning views of Table Mountain, and is one of the best spots to get an undisturbed photo of you and Cape Town’s most premier attraction in the background. The beach here is beautiful and you are also able to get a glimpse of the infamous Robben Island by looking out over the bay. There are plenty of good restaurants located along the beachfront and it’s located just a short thirty minute drive away from the centre of the city.

Dries
DriesCape Town
23.10.2011

Charl D
Charl D
18.05.2016

Rene van Reenen
Rene van ReenenDurbanville
3.07.2012

SSS

Bloubergstrand şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 585 TL ile Aralık ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 572 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 544 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 572 TL fiyatından %5 TL daha fazladır.

Güney Afrika seyahati planlayın