Bloubergstrand

24 Tem 2019 - 25 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Fly Stay Save + Sitemiz üzerinden uçuş rezervasyonu yaparak özel otel indirimlerinin kilidini açın. Yaşasın!
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bloubergstrand şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Peak Village Lodge, Kumbaya House ve The Bays B202 yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bloubergstrand konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bloubergstrand otelleri

en düşük 142 TL
en düşük 174 TL

Yolcular Bloubergstrand için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
9,8
Outdoor Meraklıları
7,5
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (4)
Max Hodge
Max HodgeLondra
28.01.2016

This suburb of Cape Town is the best place to come for stunning views of Table Mountain, and is one of the best spots to get an undisturbed photo of you and Cape Town’s most premier attraction in the background. The beach here is beautiful and you are also able to get a glimpse of the infamous Robben Island by looking out over the bay. There are plenty of good restaurants located along the beachfront and it’s located just a short thirty minute drive away from the centre of the city.

Dries
DriesCape Town
23.10.2011

Charl D
Charl D
18.05.2016

Rene van Reenen
Rene van ReenenDurbanville
3.07.2012

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 326 TL ile Mart ayıdır. Bloubergstrand şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 787 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 567 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 510 TL tutarından %10 daha fazladır.
Bloubergstrand şehrinde Temmuz ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,8°C/55,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Şubat olup, ortalama 28,5°C/83,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 7,0°C/44,6°F sıcaklığa sahiptir.
Cape Town (CPT) (22,72 km), Bloubergstrand şehrine en yakın havaalanıdır.

Güney Afrika seyahati planlayın