Bloemfontein

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bloemfontein şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında aha Bloemfontein, The Resting Place Guesthouse ve Lala Dene Lodge yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bloemfontein konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bloemfontein otelleri

en düşük 376 TL
en düşük 455 TL
en düşük 470 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 286 TL ile Haziran ayıdır. Bloemfontein şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 369 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 323 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Bloemfontein şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 15,9°C/60,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 27,7°C/81,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Haziran olup, ortalama 0,8°C/33,4°F sıcaklığa sahiptir.
Bloemfontein (BFN) (7,57 km), Bloemfontein şehrine en yakın havaalanıdır.

Güney Afrika seyahati planlayın