Kuta

24 Şub 2020 - 25 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kuta şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Restu Bali Hotel, Grand Mega Resort & Spa Bali ve D Varee Diva Kuta Bali yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kuta konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kuta otelleri

en düşük 169 TL
en düşük 838 TL
en düşük 1.420 TL

Yolcular Kuta için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
7,5
İş İçin Seyahat Edenler
7,5
Gezginler
7,4
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (93)
. Troy
. TroyMiravet
29.01.2019

Bali's answer to Thailand's Pattaya, demonstrating what happens to a once-beautiful stretch of coast once the tackiest western tourists descend on it. The whole place is like one giant neanderthal stag night, with matching entertainment like dwarf boxing and transvestites doing something unspeakable with ping pong balls. We booked one night here simply because it's close (about 20 minutes' drive) to the airport and thankfully the house we took was like a little oasis insulated from the horrors outside. Thankfully not every visitor to the place wants to make it like a low-rent Trump casino, so if you want to explore its redeeming features best to head out early and retire to your sanctuary before the party crowd wakes up.

Eduardo Burg Mlynarz
Eduardo Burg MlynarzSingapur
27.08.2017

Least favourite place in Bali. Dirty beach, cheap places, full of white trash

Frances Nguyen Ha
Frances Nguyen HaSanta Clara
7.08.2016

Kuta is a busy beachside town in the south of Bali. It's a major tourist hub so expect lots of western restaurants and merchant stalls.

Nina H.
Nina H.Seattle
11.05.2015

Kuta is arguably most touristy part of Bali. Be careful not to get ripped off when shopping because they will definitely try to do that if they know you're a foreigner. Apparently there are lots of bars and clubs though!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 409 TL ile Mart ayıdır. Kuta şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 787 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 574 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 555 TL tutarından %3 daha fazladır.
Kuta şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 28,0°C/82,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Kasım olup, ortalama 31,5°C/88,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ağustos olup, ortalama 23,3°C/73,9°F sıcaklığa sahiptir.
Denpasar (Bali) (DPS) (2,94 km), Kuta şehrine en yakın havaalanıdır.

Endonezya seyahati planlayın