Tampaksiring

13 Ara 2019 - 14 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tampaksiring şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Villa Rimba Bali, Villa Montana Bali ve Bali Jungle Huts yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tampaksiring konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Tampaksiring otelleri

en düşük 163 TL
en düşük 367 TL
en düşük 904 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 257 TL ile Ekim ayıdır. Tampaksiring şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.196 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 424 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 742 TL tutarından %74 daha azdır.
Denpasar (Bali) (DPS) (37,49 km), Tampaksiring şehrine en yakın havaalanıdır.

Endonezya seyahati planlayın