Guanghua

4 Nis 2020 - 5 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Guanghua şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Shengjing Yijia Hotel, Oriental Rhine International Hotel ve Oriental International Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Guanghua konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

Guanghua şehrinde Mart ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,1°C/48,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 30,1°C/86,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 0,3°C/32,5°F sıcaklığa sahiptir.
Guanghua (LHK) (13,76 km), Guanghua şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Xiangfan (64,13 km)

Çin seyahati planlayın