Bab Ezzouar

2 Mar 2020 - 3 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bab Ezzouar şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Home Stay, Appartement L Algeroise ve Selma Appart Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bab Ezzouar konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bab Ezzouar otelleri

en düşük 454 TL
en düşük 722 TL
en düşük 935 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 458 TL ile Mayıs ayıdır. Bab Ezzouar şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 750 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 513 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 554 TL tutarından %7 daha azdır.
Bab Ezzouar şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 11,5°C/52,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 32,8°C/91,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 5,2°C/41,4°F sıcaklığa sahiptir.
Cezayir (ALG) (3,98 km), Bab Ezzouar şehrine en yakın havaalanıdır.

Cezayir seyahati planlayın