Stillwater

13 Ara 2019 - 14 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Stillwater şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Residence Inn Stillwater, Wyndham Garden Stillwater ve La Quinta by Wyndham Guthrie yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Stillwater konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Stillwater otelleri

en düşük 1.052 TL

Yolcular Stillwater için ne diyor?

Üye değerlendirmeleri (4)
John Abdou
John AbdouHuntington Beach
6.01.2017

My wife lived here for two years with her family so we came back and visited. Home of Oklahoma State University, so it's a classic college town. If you're not affiliated with the university, I don't think this is a very cool place to live. But if you're coming to town for a football game or an event at the university you can find a good time.

Ron
RonOklahoma City
6.01.2017

My home town

Dana Reece
Dana Reece
20.12.2011

Anne Sharp
Anne Sharp
31.08.2013

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 409 TL ile Nisan ayıdır. Stillwater şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 621 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 454 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 496 TL tutarından %9 daha azdır.
Stillwater şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 5,2°C/41,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 33,8°C/92,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -0,5°C/31,1°F sıcaklığa sahiptir.
Stillwater (SWO) (5,40 km), Stillwater şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Devletler seyahati planlayın