Juneau

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Juneau şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Juneau Hotel, Alaskan Hotel and Bar ve Frontier Suites Airport Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Juneau konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Juneau otelleri

en düşük 701 TL

Yolcular Juneau için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
9,6
Maceraperest Yolcular
7,5
Ailece Seyahat Edenler
5,6
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (42)
Alberto Rodriguez Aguilera
Alberto Rodriguez Aguilera
10.08.2019

Juneau, la remota capital de Alaska, se ubica en la frontera del estado y en la base del monte Roberts de 1,164 m. Es una parada famosa de cruceros y solo se puede llegar en bote o hidroavión. Un tranvía lleva a los visitantes a 548 m en el monte Roberts hacia un área alpina con senderos de excursionismo, flores silvestres y vistas del canal Gastineau. También es el sitio del Centro de Rapaces de Juneau, dedicado a las aves locales.

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
12.06.2018

Cool little seaside town in southwest Alaska which is also the state capital. Spend a weekend or more in Juneau and watch the cruise ships pull in and out or walk the docks to Tracy's King Crab Shack. Tons of hiking in every direction. There's a little bit of everything in Juneau but sunshine is in short supply. Matenuska Glacier and whale watching are also big hits.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
17.09.2017

We visited Juneau as the first port in our Alaska Inner Passage cruise. As we approached the city, my first reaction was "Where is the rest of it"? I was expecting a state capitol to offer more....Maybe at least one tall building? The downtown is walkable and offers signage teaching you about history of the area. Juneau is near the famous Mendenhall Glacier, also included in popular Alaska cruises.

Yvonne Brett
Yvonne BrettSan Diego
3.09.2015

Juneau is a great little town! If you are on a cruise ship, it will surely be one of your stops. There is a lot to do and see here: cute little shops, the Red Dog Saloon, Mendenhall Glacier, the Rainforest Garden, ziplining, dog sledding, etc. We had a wonderful time!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 731 TL ile Ocak ayıdır. Juneau şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.214 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 784 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 891 TL tutarından %13 daha azdır.
Juneau şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 5,9°C/42,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 18,7°C/65,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -6,5°C/20,3°F sıcaklığa sahiptir.
Juneau (JNU) (10,84 km), Juneau şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Excursion Inlet (61,37 km) Hoonah (61,93 km) Tenakee Springs (74,33 km)

Birleşik Devletler seyahati planlayın