Anchorage

23 Nis 2019 - 24 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Anchorage şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Econo Inn, Hilton Anchorage ve Aviator Hotel Anchorage yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Anchorage konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Anchorage otelleri

en düşük 773 TL
en düşük 750 TL

Yolcular Anchorage için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
9,6
Maceraperest Yolcular
8,9
Ailece Seyahat Edenler
6,8
Gezginler
6,7
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (90)
Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
13.02.2019

Make Anchorage your base before setting out to explore the great state of Alaska. Wide range of outdoor activities in all seasons are very close to Anchorage. The city has everything you need to stock up for an adventure or let loose after one.

Alyssa Collier
Alyssa CollierNew York City
25.05.2018

I only spent 24 hours in this city but I was completely blown away. It's absolutely beautiful (and I went during the "summer" time). Surprisingly the food here is incredible and there are a ton of whole in the wall restaurants for every thing you could want. Definitely a place I hope to return to.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
17.09.2017

Anchorage is a fairly bustling urban area surrounded by picturesque nature & opportunities for outdoor activities. Alaska's largest city (population around 300,000) is a center for tourism, military operations & transportation. The airport is the world's third busiest cargo hub. There are plenty of options, nearby, for hiking, fishing, camping & mountain climbing. Yet, within the city are well-known stores (including Nordstroms), a variety of restaurants, hotels (including major brands), museums & public transportation. We enjoyed Anchorage as a nice change from the smaller cities & towns of Alaska.

Cindy Pain
Cindy PainSeattle
25.03.2017

Flying into Anchorage you get a birds eye view of the extraordinary mountain range covered in snow. It is a majestic welcome to Alaska.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 470 TL ile Nisan ayıdır. Anchorage şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.015 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 576 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 708 TL tutarından %22 daha azdır.
Anchorage şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 2,6°C/36,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 18,1°C/64,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -14,2°C/6,4°F sıcaklığa sahiptir.
Anchorage Uluslararası (ANC) (7,09 km), Anchorage şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Devletler seyahati planlayın