Leutasch

27 Kas 2019 - 28 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Leutasch şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Chalet Cristall, Bauernhof Rosumerhof ve Pension Holzmann yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Leutasch konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Leutasch otelleri

en düşük 703 TL
en düşük 1.155 TL
en düşük 3.187 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 422 TL ile Kasım ayıdır. Leutasch şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.258 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 637 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 862 TL tutarından %35 daha azdır.
Leutasch şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 4,1°C/39,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 25,0°C/77,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -5,2°C/22,6°F sıcaklığa sahiptir.
Innsbruck (INN) (19,44 km), Leutasch şehrine en yakın havaalanıdır.

Avusturya seyahati planlayın