Hallein

21 Kas 2019 - 22 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hallein şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Modernes Architektenhaus mit Bergblick, Studio im Stieglhäusl ve Hafnerlehen yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hallein konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Hallein otelleri

en düşük 343 TL
en düşük 432 TL
en düşük 893 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 546 TL ile Aralık ayıdır. Hallein şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.048 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 664 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 721 TL tutarından %8 daha azdır.
Hallein şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 4,1°C/39,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,5°C/76,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,9°C/25,0°F sıcaklığa sahiptir.
Salzburg (SZG) (14,19 km), Hallein şehrine en yakın havaalanıdır.

Avusturya seyahati planlayın