Sankt Gilgen

24 Kas 2019 - 25 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sankt Gilgen şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Echt Heimat Apartments, Haus Bruschek ve Haus - Salzkammergut yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sankt Gilgen konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sankt Gilgen otelleri

en düşük 689 TL
en düşük 1.068 TL
en düşük 1.827 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 660 TL ile Şubat ayıdır. Sankt Gilgen şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.260 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 830 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 886 TL tutarından %6 daha azdır.
Sankt Gilgen şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 4,2°C/39,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 23,7°C/74,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,4°C/25,9°F sıcaklığa sahiptir.
Salzburg (SZG) (26,96 km), Sankt Gilgen şehrine en yakın havaalanıdır.

Avusturya seyahati planlayın