Bathurst

3 Tem 2019 - 4 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bathurst şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Brilliant Street, Knickerbocker Hotel ve Home Sweet Home yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bathurst konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bathurst otelleri

en düşük 496 TL
en düşük 596 TL
en düşük 2.508 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 485 TL ile Kasım ayıdır. Bathurst şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 603 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 515 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 547 TL tutarından %6 daha azdır.
Bathurst şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,8°C/49,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 33,3°C/91,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 1,8°C/35,2°F sıcaklığa sahiptir.
Bathurst (BHS) (6,78 km), Bathurst şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Orange (42,70 km)

Avustralya seyahati planlayın