Concordia

18 Nis 2019 - 19 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Concordia şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında chacras al rio, Tacuarita Hostel ve La Casa Violeta yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Concordia konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Concordia otelleri

en düşük 213 TL
en düşük 142 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 299 TL ile Şubat ayıdır. Concordia şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 486 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 389 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 372 TL tutarından %4 daha fazladır.
Concordia şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 19,8°C/67,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 33,5°C/92,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 6,8°C/44,2°F sıcaklığa sahiptir.
Concordia (COC) (11,3km), Concordia şehrine en yakın havaalanıdır.

Arjantin seyahati planlayın