Parana

21 Kas 2019 - 22 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Parana şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apart Ciudad de Parana, Entre Rios, Entre Rios Apart Hotel ve Microcéntrico Apartamento Nuez de la Isla yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Parana konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Parana otelleri

en düşük 288 TL
en düşük 373 TL
en düşük 535 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 280 TL ile Kasım ayıdır. Parana şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 406 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 332 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 345 TL tutarından %3 daha azdır.
Parana şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,8°C/71,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Ocak olup, ortalama 31,7°C/89,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 6,8°C/44,2°F sıcaklığa sahiptir.
Parana (PRA) (6,67 km), Parana şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Santa Fe (28,58 km)

Arjantin seyahati planlayın