Cochem

26 Şub 2020 - 27 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Cochem şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Moselrose, Moselapart 3 Deluxe Apartment mit Moselblick ve Pension Graef yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Cochem konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Cochem otelleri

en düşük 796 TL
en düşük 1.044 TL

Yolcular Cochem için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,8
Gurme Seyahatseverler
8,3
Ailece Seyahat Edenler
6,8
Sanat ve Tasarım Aşıkları
Üye değerlendirmeleri (11)
Fran V.
Fran V.South San Francisco
30.12.2018

A nice old and cute town in Germany. I stayed in Cochem for a short time because it was a short drive away from Eltz Castle which was on our list for must see places while traveling to Europe this time around. We were able to see and explore the small town in 1-2 days. I got to see the Reichburg castle, walk the bridge, and explore the small town center. Wish we had more time to stay longer. A nice place to visit if you want to get away from the big cities.

Sean W
Sean WFreising
26.05.2017

Beautiful Cochem town with overlooking Castle, cable car, boat trips and boat dining experience.

Aaron Rogers
Aaron RogersOrlando Florida
23.05.2016

A wonderful large town located between Koblenz and Trier along the beautiful Mosel river valley. Traditional German cuisine as well as any kind of modern foodstuffs are offered and can be eaten outside where you can enjoy the sights and sounds of the river, the tourists, and the bustling town that proudly celebrates their wine making traditions.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
6.01.2017

Small town in Germany on the Moselle river with a great castle on the hill. Lots of quaint half timbered houses and an active town. Easy to walk around but take a bus to get up to the castle.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 497 TL ile Ocak ayıdır. Cochem şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 725 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 623 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 615 TL tutarından %1 daha fazladır.
Cochem şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 1,9°C/35,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 23,6°C/74,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -1,8°C/28,8°F sıcaklığa sahiptir.
Frankfurt-Hahn (HHN) (23,05 km), Cochem şehrine en yakın havaalanıdır.

Almanya seyahati planlayın