Berchtesgaden

15 Ara 2019 - 16 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Berchtesgaden şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Haus Homberg, „Alte Fronfeste“ Berchtesgaden ve Ferienwohnung im Sommerhaus yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Berchtesgaden konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Berchtesgaden otelleri

en düşük 755 TL
en düşük 1.112 TL
en düşük 1.929 TL

Yolcular Berchtesgaden için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
9,8
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (11)
Rosemary Joy
Rosemary Joy
6.11.2015

Beautiful town. Went to the Documentation Museum and tunnels. Unfortunately Eagle's Nest was closed due to snow.

Bailey K.
Bailey K.Austin
21.04.2014

Loved the small-town feel, and the pubs we visited (don't remember which ones). We stopped by Konigssee, which is beautiful, and loved the Berchtesgadener Ache (River). Even a small Bavarian cemetery was worth the visit.

Matthias Hagemann
Matthias HagemannStuttgart
25.07.2014

beautiful romantic lake surrounded by mountains, very touristic but still woth going to, a place to climb or hike

Jake Miller
Jake MillerCollinsville
6.01.2017

You have the Berchtesgaden National Park right there, the Alps and Koenigsee and so much more!!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 562 TL ile Mart ayıdır. Berchtesgaden şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 797 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 774 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 670 TL tutarından %13 daha fazladır.
Berchtesgaden şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 0,3°C/32,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,5°C/76,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,9°C/25,0°F sıcaklığa sahiptir.
Salzburg (SZG) (18,12 km), Berchtesgaden şehrine en yakın havaalanıdır.

Almanya seyahati planlayın