Augsburg

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Augsburg şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Römerstadt yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Augsburg konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Augsburg otelleri

en düşük 1.692 TL
en düşük 2.333 TL

Yolcular Augsburg için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,8
Ailece Seyahat Edenler
7,2
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (15)
Maan @Travel Binge
Maan @Travel BingeParanaque
16.12.2016

Although it's one of the largest city in the Bavarian region, I find it a quaint and honey city specially the old town.. it's part of Germany's romantic road. I love walking along the Maximilian Strasse with its charming and colorful buildings. Lots of shops and cafes along this main road. It was s pity we didn't have much time as we had to rush to enjoy the Christmas markets.

Rachel E.
Rachel E.Berlin
6.01.2017

So I'm a bit biased since I live here, but I really love Augsburg. It's a very liveable city. Not exactly non-stop excitement, but great food, amazing history and a compact downtown near a huge national forest.

Emina Tulic
Emina TulicZenica
15.09.2017

daf

Jerome Goodman
Jerome GoodmanAugsburg
17.05.2013

It's nice here, a lot to see. Come and see for yourself

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 531 TL ile Haziran ayıdır. Augsburg şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 622 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 607 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 592 TL tutarından %2 daha fazladır.
Augsburg şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,0°C/48,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,2°C/75,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -4,4°C/24,1°F sıcaklığa sahiptir.
Augsburg (AGB) (6,47 km), Augsburg şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Memmingen Allgäu (64,27 km) Münih (65,43 km)

Almanya seyahati planlayın

Augsburg ve çevresi