Bamberg

23 Ara 2019 - 24 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bamberg şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Welcome Hotel Residenzschloss Bamberg, Arkadenhotel im Kloster ve Ibis Styles Bamberg Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bamberg konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bamberg otelleri

en düşük 724 TL
en düşük 1.754 TL

Yolcular Bamberg için ne diyor?

9,8
Lüks Seyahatçiler
Üye değerlendirmeleri (16)
Texus Noe
Texus NoeClinton
19.05.2013

Absolutely an amazing place to see. There are tons of people who know how to speak English. It is one of the few cities that actually has a college for Germans to get to know English.

Kimberly Cook
Kimberly CookLawrenceville
6.01.2017

If you travel to Germany, this is a must to see. Beautiful river village. We stayed at a renovated castle, sorry can't remember the name, but it was fabulous!!

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
6.01.2017

This is a picturesque Bavarian city in Germany. Of the bridges connecting the sections of the lower town, a very interesting one is the Obere Brücke, completed in 1455. Halfway across this, on an island, is the Rathaus or City Hall (rebuilt 1744-1756). The houses along the river Regnitz were very scenic with different colors and interesting gardens.

Washarin Vong
Washarin VongMoskova
6.01.2017

This little town has so many things to offer, be it historical sights, nature, chic cafes or shopping. Just walking around the old town and its surroundings makes you imagine yourself in the medieval time.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 519 TL ile Ekim ayıdır. Bamberg şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 782 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 635 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 588 TL tutarından %7 daha fazladır.
Bamberg şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 1,2°C/34,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 23,0°C/73,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -3,5°C/25,7°F sıcaklığa sahiptir.
Nürnberg (NUE) (46,21 km), Bamberg şehrine en yakın havaalanıdır.

Almanya seyahati planlayın