Nürnberg

23 Tem 2019 - 24 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Nürnberg şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Mövenpick Hotel Nürnberg Airport, Adina Apartment Hotel Nuremberg ve Melter Hotel & Apartments yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Nürnberg konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Nürnberg otelleri

en düşük 601 TL
en düşük 687 TL
en düşük 866 TL

Yolcular Nürnberg için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,1
Ailece Seyahat Edenler
6,8
Sanat ve Tasarım Aşıkları
6,4
Gezginler
6,0
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (61)
Erica Souza
Erica Souza
6.06.2019

Senti a cultura presente em todo momento. Conhecer Nuremberg foi enriquecedor!

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
10.09.2016

An urban highlight of Germany, Nuremberg is a gorgeous Bavarian city of half-timbered houses, gothic churches within a medieval city wall below the towering imperial castle, which was one of the most important residences of the emperors of the Holy Roman Empire. Also well known for its Christmas markets and little Nuremberg sausages which have a designation like Champagne or Parma cheese.

E J Curran
E J Curran
18.01.2016

It was our first time back in Nuremberg since the 70's and our first time at Chriskringelmark. It is some that you have to have on your bucket list. Inside the walls of old town is like stepping into the middle ages, except for Starbucks and McDonald. History and great shopping are everywhere. Advoide weekends as it is very crowded.

Stephen Hubbard
Stephen HubbardSidney
26.12.2015

Beautiful old bavarian city. You must try the pork shoulder and the white sausage. Great. It is even beautiful in winter but make sure to arrive in time for the Christmas markets.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 444 TL ile Ağustos ayıdır. Nürnberg şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 966 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 587 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 646 TL tutarından %9 daha azdır.
Nürnberg şehrinde Temmuz ayı için beklenen ortalama sıcaklık 18,5°C/65,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 25,0°C/77,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,5°C/25,7°F sıcaklığa sahiptir.
Nürnberg (NUE) (5,36 km), Nürnberg şehrine en yakın havaalanıdır.

Almanya seyahati planlayın