Nürnberg

26 Eyl 2019 - 27 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Nürnberg şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Novotel Nuernberg Messezentrum, Holiday Inn Nürnberg City Centre ve Ramada Nürnberg Parkhotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Nürnberg konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Nürnberg otelleri

en düşük 2.172 TL
en düşük 2.221 TL
en düşük 2.804 TL

Yolcular Nürnberg için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,0
Ailece Seyahat Edenler
6,5
Sanat ve Tasarım Aşıkları
6,2
Outdoor Meraklıları
6,2
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (66)
Erica Souza
Erica Souza
6.06.2019

Kültürün her zaman mevcut olduğunu hissettim. Nürnberg’i tanımak çok zengindi!

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
10.09.2016

Almanya'nın en önemli kentlerinden biri olan Nürnberg, kutsal ahşap imparatorluğun imparatorlarının en önemli konutlarından biri olan yükselen imparatorluk şatosunun altındaki orta çağdan kalma bir şehir surunun içinde, ortaçağdan kalma bir surun içinde bulunan gotik kiliselerden oluşan muhteşem bir Bavyera şehridir. Ayrıca Noel pazarları ve Champagne veya Parma peyniri gibi bir tasarıma sahip olan Nürnberg sosisleri ile ünlüdür.

E J Curran
E J Curran
18.01.2016

70'lerden bu yana Nürnberg'deki ilk kez ve Chriskringelmark'taki ilk zamanımızdı. Kova listenizde sahip olmanız gerekenlerden bazıları. Eski şehrin duvarlarının içinde, Starbucks ve McDonald hariç, orta çağlara adım atmak gibi. Tarih ve harika alışveriş her yerde. Advoide hafta sonları olduğu gibi çok kalabalık.

John H.
John H.Los Angeles
6.01.2017

Rezil Nürnberg Duruşmalarının alanı hala burada. Ancak modern Nürnberg, ülkenin en büyüklerinden biri olduğu söylenen yıllık Noel Pazarı ile güzel duvarlı bir şehir.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 554 TL ile Temmuz ayıdır. Nürnberg şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 960 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 583 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 651 TL tutarından %11 daha azdır.
Nürnberg şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,6°C/56,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 25,0°C/77,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,5°C/25,7°F sıcaklığa sahiptir.
Nürnberg (NUE) (5,36 km), Nürnberg şehrine en yakın havaalanıdır.

Almanya seyahati planlayın