Harita

 Abbotsford Havaalanı

Abbotsford Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Abbotsford Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Abbotsford Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Abbotsford Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Abbotsford Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Abbotsford havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Abbotsford havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Abbotsford Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Abbotsford Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Abbotsford Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Abbotsford uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Abbotsford Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Abbotsford şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Abbotsford şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Abbotsford yakınındaki havaalanları

 Abbotsford şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Abbotsford Havaalanı

Adres:
30440 Liberator Avenue,
Abbotsford,
BC,
V2T 6H5,
CANADA

Telefon:+1 (1)604 8551001
Faks:+1 (1)604 8551066

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:122° 21' 42'' W
Enlem:49° 1' 32'' N
IATA kodu:YXX
ICAO kodu:CYXX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.