Harita

Abbotsford Uçak Bileti

Abbotsford; Kanada’nın İngiliz Kolombiyası Eyaletinin bir kentidir. Türkiye’den direkt uçuş bulunmayan kente, Delta ve KLM Havayolları aracılığıyla aktarmalı olarak ulaşabilirsiniz. Gezinizi planlamadan önce Kanada vizesi almanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Ilıman iklim özellikleri taşıyan kenti, yılın her mevsiminde ziyaret edebilirsiniz. Abbotsford kentine gitmeye mi karar verdiniz? Skyscanner ucuz uçak bileti için internet dünyasının en güvenilir adresi. Kullanımı kolay ve güvenli olan Skyscanner’dan ucuz uçak bileti bulmak için hiçbir ücret ödemeyeceksiniz. Skyscanner sizi seçtiğiniz havayolunun ya da seyahat acentesinin sayfasına güvenle transfer edip, işleminizi yapmanıza yardımcı olur. Eğer seyahat tarihleriniz esnekse, seçtiğiniz herhangi bir ay için tüm günleri görüntüleyerek hangi gün en ucuz uçabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Geriye Abbotsford Şehrinin tarihi ve turistik yerlerini gezmek kalıyor.

Vancouver kentine 68 km uzaklıkta, ABD sınırına ise 5 km uzaklıkta olan Abbotsford İngiliz Kolombiyası’nın zengin tarım arazilerine sahip bir bölgesinde kurulmuştur. Tarım kentin tarihinde her zaman öncü ekonomik güç olmuştur. Doğasının güzelliğiyle de ön planda olan kentte, çevre kentlerden şehirleşmeye karşı şiddetli bir talep olsa da, kent tarım arazilerinin ve köklü tarım kültürünün etkisiyle buna direnç göstermektedir. Abbotsford kenti birçok açıdan güçlü pastoral manzaralar sunmaktadır. Kentte yapılabilecek aktiviteler arasında dağ bisikletine binmek, balıkçılık, golf ve buz hokeyi oynamak sayılabilir.

Kenti yılın hangi döneminde ziyaret ederseniz edin yapılacak doğa aktiviteleri çok çeşitli. ATV’lerle yapılabilecek aktivitelerde son derece eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.  Yamaç paraşütü, at binerek yapabileceğiniz doğa gezileri, açık havada yapılan doğa yürüyüşleri sizleri bölgenin doğasına hayran kılacak özellikte. Doğada yapılan aktivitelerden hoşlanıyorsanız burası sizin cennetiniz olabilir. İyi planlanmış aktiviteler için kent merkezindeki turizm bilgilendirme bürolarından mutlaka broşür alın. Kış doğa aktiviteleri, su sporları aktiviteleri, yakın çevre köylere doğa yürüyüşleri, yaban hayat turları ve şarap, yiyecek ve dinlenme turları bunlardan bazıları. Kent merkezinde bulunan tarım müzesi, ulusal tarih müzesi Abbotsfor’ta ziyaret edebileceğiniz müzeler arasındadır.

Gece hayatı renkli olan kentte gidilebilecek gece kulubü, bar ve restoranlar çok çeşitlidir. Canlı müzik performanslarıyla birçok müzik türünü dinleyebileceğiniz mekânlar, keyifli geceler vaat etmekte. Kanada’nın genelinde olduğu gibi bu kentte de göçmen nüfusu oldukça kalabalık. Göçmenler geldikleri ülkelere kendi kültürlerini de taşıyarak kozmopolit ve renkli bir ortam olmasına yol açarlar. Ayrıca kentte hatırı sayılır bir öğrenci nüfusu da bulunmakta. Tüm bunların etkisiyle Abbotsford eğlenceli, renkli ve görülesi bir kent. 

Uçuş güzergâhınız esnek mi? Daha fazla tasarruf için yakınlardaki havaalanlarını arayın.

Abbotsford yakınındaki havaalanları

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.