Harita

 Praia Havaalanı

Praia Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Praia Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Praia Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Praia Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Praia Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Praia havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Praia havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Praia Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Praia Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Praia Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Praia uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Praia Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Praia şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Praia şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Praia yakınındaki havaalanları

 Praia şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Praia Havaalanı

Adres:
Praia,
CAPE VERDE

 Konum Bilgileri

Boylam:23° 30' 11'' W
Enlem:14° 55' 31'' N
IATA kodu:RAI
ICAO kodu:GVFM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.