Harita

 Marsilya Havaalanı

Marsilya Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Marsilya Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Marsilya Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Marsilya Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Marsilya Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Marsilya havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Marsilya havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Marsilya Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Marsilya Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Marsilya Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Marsilya uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Marsilya Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Marsilya şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Marsilya şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Marsilya yakınındaki havaalanları

 Marsilya şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Marsilya Havaalanı

Adres:
BP7 Aéroport,
F-13727 Marignane,
FRANCE

Telefon:+33 (0)4 42141414
Faks:+33 (0)4 42142724

Web Sitesi:

Sahibi:
Marseille Provence Chamber of Commerce and Industry

 Konum Bilgileri

Boylam:5° 12' 59'' E
Enlem:43° 26' 8'' N
IATA kodu:MRS
ICAO kodu:LFML

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.