Harita

 Minorka Havaalanı

Minorka Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Minorka Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Minorka Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Minorka Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Minorka Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Minorka havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Minorka havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Minorka Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Minorka Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Minorka Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Minorka uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Minorka Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Minorka şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Minorka şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Minorka yakınındaki havaalanları

 Minorka şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Minorka Havaalanı

Adres:
E-07712 Mahon,
Menorca,
SPAIN

Telefon:902 404 704

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:4° 12' 55'' E
Enlem:39° 51' 41'' N
IATA kodu:MAH
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.