Harita

 Luang Prabang Havaalanı

Luang Prabang Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Luang Prabang Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Luang Prabang Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Luang Prabang Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Luang Prabang Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Luang Prabang havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Luang Prabang havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Luang Prabang Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Luang Prabang Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Luang Prabang Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Luang Prabang uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Luang Prabang Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Luang Prabang şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Luang Prabang şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Luang Prabang yakınındaki havaalanları

 Luang Prabang şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:102° 9' 50'' E
Enlem:19° 53' 44'' N
IATA kodu:LPQ
ICAO kodu:VLLB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.