Harita

 Abuja Havaalanı

Abuja Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Abuja Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Abuja Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Abuja Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Abuja Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Abuja havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Abuja havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Abuja Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Abuja Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Abuja Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Abuja uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Abuja Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Abuja şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Abuja şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Abuja yakınındaki havaalanları

 Abuja şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Abuja Havaalanı

Adres:
Abuja,
NIGERIA

 Konum Bilgileri

Boylam:7° 16' 0'' E
Enlem:9° 0' 0'' N
IATA kodu:ABV
ICAO kodu:DNAA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.