Harita

 Abakan Havaalanı

Abakan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Abakan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Abakan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Abakan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Abakan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Abakan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Abakan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Abakan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Abakan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Abakan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Abakan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Abakan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Abakan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Abakan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Abakan yakınındaki havaalanları

 Abakan şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Abakan Havaalanı

Adres:
655008,
RUSSIA,
Republic of Khakassia,
Abakan,
pr. Druzhby narodov,
59,
Airport

Telefon:+7 (0)390 2282001
Faks:+7 (0)390 2282845

Web Sitesi:

Sahibi:
JSC "Airport Abakan"

 Konum Bilgileri

Boylam:91° 30' 0'' E
Enlem:53° 43' 0'' N
IATA kodu:ABA
ICAO kodu:UNAA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.