Abakan

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Abakan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Chalpan Abakan, Hotel Anzas ve Hotel Khakasia yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Abakan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Abakan otelleri

en düşük 302 TL
en düşük 381 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 181 TL ile Ağustos ayıdır. Abakan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 234 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 204 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 202 TL tutarından %1 daha fazladır.
Abakan şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 3,0°C/37,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 26,8°C/80,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -22,0°C/-7,6°F sıcaklığa sahiptir.
Abakan (ABA) (4,03 km), Abakan şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Abakan ve çevresi