Harita

Adana Dublin Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Dublin yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Adana - Dublin uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

1.488 TL

Aktarmasız havayolu

0

Ortalama uçuş süresi, toplam 3664 kilometre uçuş mesafesi

8sa 10dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Türk Hava Yolları

Dublin

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Dublin şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Dublin.
Adana - Dublin uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 1.488 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Adana - Dublin uçuşu ortalama 8sa 10dk sürmektedir.
Aktarmasız Adana - Dublin uçuşu yapan havayolu şirketi yoktur.

Bu rotada direkt uçuş bulunmamaktadır. Türk Hava Yolları İstanbul aktarmalı olarak, haftanın yedi günü Adana`dan Dublin`e uçmaktadır. Ayrıca farklı havayolu kombinasyonlarıyla gerçekleşen aktarmalı uçuşlar da Adana – Dublin uçak bileti seçenekleri oluşturmaktadır.

Adana Şakirpaşa Havaalanı terminali, ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Şehir merkezine yakın mesafede bulunan havaalanına, taksi ile ulaşım kolay ve ekonomik. Ayrıca toplu taşıma araçları ile de ulaşım mümkün. HAVAŞ otobüsleri ise şehir dışından seferler düzenlemekte. Havaalanı terminalinde yolcuların vakit geçirebilecekleri alternatifler bir restoran ve kafe ile sınırlı. Ancak bebek bakım odası, ATM, gazete-dergi satışı yapan büfeler ihtiyaçlara cevap veren bazı hizmetler. Kablosuz internet erişimi CIP Salonunda ücretsiz olarak mümkün. Uçuşlar,  mevcut iki uçuş kapısından gerçekleştirilmektedir.

Bağlantı noktası olan İstanbul Atatürk Havaalanında, İç Hatlardan, Dış Hatlar Terminaline geçiş,  yürüyen bantlarla sağlanmaktadır. Oldukça büyük bir terminal olan Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde, pasaport kontrolü sonrasında, vaktiniz varsa Duty Free mağazalarında alış veriş yapabilir veya kafelerde zaman geçirebilirsiniz.

Dublin Havaalanı, şehir merkezine 10 km (6 mil) mesafede bulunmaktadır. Türk Hava Yolları`nın iniş yapacağı Terminal 1 zengin bir hizmet yelpazesiyle karşılamakta yolcuları. Kablosuz internet erişiminin ücretsiz olduğu terminalde, otomatik para çekme makineleri, döviz büroları, araç kiralama ofisleri, sandviç ve sıcak-soğuk içecek alabileceğiniz mekanlar bulunmakta. Danışma noktalarından şehir merkezine ulaşım hakkında ayrıntılı bilgi almanız mümkün. Terminalin zemin katında metro istasyonu bulunmaktadır. Terminal içerisinde bulunan bilet satış noktalarından bilet alınarak, otobüslerle veya terminal çıkışında bekleyen taksilerle de şehir merkezine ulaşım sağlanabilmekte.

Dublin uçuşunuz için, Adana Havaalanına en az bir saat önceden gitmeniz önerilmektedir. Dublin`e giriş yaparken pasaportunuz ile birlikte, varsa davetiye mektubu ve konaklama bilgilerinizi de yanınızda bulundurmayı unutmayın. Ayrıca doldurmuş olduğunuz Giriş Formunu pasaport kontrolü sırasında görevli memura vermeniz gerekmektedir.

Adana ve Dublin oldukça farklı iki şehir. Dublin`de kalın giysiler ve mutlaka şemsiyeye ihtiyacınız olacaktır, yaz ayları bol yağışlı ve hava sıcaklığı ortalama 18°C, kış mevsiminde ise ortalama 5°C civarında olmaktadır. Trafiğin soldan aktığı Dublin, saat farkıyla Adana`dan iki saat geride bulunmaktadır. Para birimi olarak Euro kullanılmaktadır ve fiyatlar Adana`ya oranla bir hayli yüksek. Havaalanından şehir merkezine ulaşım ücretleri taksi ile 25€, toplu taşıma araçları ile 6€ civarındadır.

Bu yazı Mart 2016 tarihli bilgiler içermektedir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.