Karamea

19 Şub 2019 - 20 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Karamea şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The Ghost Lodge, Rongo Dinner Bed And Breakfast ve Rough And Tumble Bush Lodge yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Karamea konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Karamea otelleri

en düşük 386 TL
en düşük 462 TL

SSS

Karamea şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 462 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 462 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 455 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 462 TL fiyatından %2 TL daha fazladır.

Yeni Zelanda seyahati planlayın