Karamea

22 May 2019 - 23 May 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Karamea şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The Ghost Lodge, Rongo Dinner Bed And Breakfast ve Little Wanganui Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Karamea konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Karamea otelleri

en düşük 197 TL
en düşük 251 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 409 TL ile Mart ayıdır. Karamea şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 532 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 509 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 486 TL tutarından %4 daha fazladır.
Karamea şehrinde Mayıs ayı için beklenen ortalama sıcaklık 11,3°C/52,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Şubat olup, ortalama 22,2°C/72,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 3,5°C/38,3°F sıcaklığa sahiptir.
Karamea (NZK) (1,33 km), Karamea şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Westport (70,44 km) Takaka (72,55 km)

Yeni Zelanda seyahati planlayın