Coro

18 Ara 2019 - 19 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Coro şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hogar Dulce Hogar!, Eurobuilding Hotel & Suites Coro ve Hotel Miranda Cumberland yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Coro konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

Coro şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 28,1°C/82,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 35,3°C/95,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 23,6°C/74,5°F sıcaklığa sahiptir.
Coro (CZE) (1,52 km), Coro şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Las Piedras (66,03 km)

Venezuela seyahati planlayın

Coro ve çevresi