Halep

4 Tem 2019 - 5 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Halep şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Tourath House, Beit Salahieh Hotel ve Mandaloun Hotel-Restaurant yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Halep konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Halep için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,8
Ruh Dinginliği Arayanlar
Üye değerlendirmeleri (14)
Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
25.01.2017

The ancient city of Aleppo is a fascinating place. Narrow alley way streets, covered souks (markets), impressive mosques, high ramparts, this territory has been at the crossroads of several trade routes since the 2nd millennium B.C. Sadly, today it is in danger with the constant threat of attack during the Syrian Civil War. History runs deep here. Aleppo was ruled successively by the Hittites, Assyrians, Akkadians, Greeks, Romans, Umayyads, Ayyubids, Mameluks and Ottomans, all who left some stamp on the city. We can only hope this city becomes safe someday for residents and tourists alike.

Simone Colombara
Simone Colombara
4.02.2013

I remember a nice temple in the middle of desert, nearby an holy mountain. Hope i didn't mixed up the places...

Tamoh Adla
Tamoh Adla
6.01.2017

The best

M Shasho
M ShashoHalep
6.01.2017

Over view in aleppo

SSS

Halep şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 26,7°C/80,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 36,5°C/97,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 1,6°C/34,9°F sıcaklığa sahiptir.

Suriye seyahati planlayın