Stara Loka

24 Nis 2019 - 25 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Stara Loka şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Leyla, Room Old City ve Luxury Villa in the Nature&Spa yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Stara Loka konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Stara Loka otelleri

en düşük 257 TL
en düşük 348 TL
en düşük 446 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 348 TL ile Eylül ayıdır. Stara Loka şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 787 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 454 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 476 TL tutarından %4 daha azdır.
Ljubljana (LJU) (13,68 km), Stara Loka şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Klagenfurt (52,49 km)

Slovenya seyahati planlayın