Kranjska Gora

18 Şub 2019 - 19 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kranjska Gora şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Apartments Ana, Apartments and Rooms Banić ve Apartments and Rooms Kaja yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kranjska Gora konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Kranjska Gora için ne diyor?

9,8
Gezginler
9,8
Maceraperest Yolcular
9,8
Outdoor Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (4)
Kelly Paras
Kelly ParasWashington
23.02.2016

Kranjska Gora looks like a town straight out of the Sound of Music. And these hills area alive with the sound of outdoor adventuring! Nestled into a valley in Julian Alps, this town is seriously breathtaking. Come in the winter to see the mountains drenched in snow and enjoy cross country skiing, snowshoeing, ice climbing and sledding. You will dream about this town for years to come.

Kerry Goin
Kerry GoinBrooklyn
6.01.2017

The end of the Alps!

Dejan Restak
Dejan RestakBelgrad
6.05.2011

Carlos Yllobre
Carlos YllobreDublin
4.12.2015

SSS

Kranjska Gora şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 912 TL ile Aralık ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 619 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 558 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 619 TL fiyatından %10 TL daha fazladır.

Slovenya seyahati planlayın