Stará Lesná

18 Ara 2019 - 19 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Stará Lesná şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Ubytovanie Camp Martinko, Ubytovanie 184 ve Apartmány Sabai Dee yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Stará Lesná konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Stará Lesná otelleri

en düşük 737 TL
en düşük 9.372 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 321 TL ile Kasım ayıdır. Stará Lesná şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 627 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 596 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 437 TL tutarından %26 daha fazladır.
Stará Lesná şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık -3,3°C/26,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 23,0°C/73,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -8,1°C/17,4°F sıcaklığa sahiptir.
Poprad-Tatry (TAT) (8,65 km), Stará Lesná şehrine en yakın havaalanıdır.

Slovakya seyahati planlayın