Nová Lesná

16 Ara 2019 - 17 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Nová Lesná şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Penzion Beny, Vila Maria ve Apartman Závada yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Nová Lesná konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Nová Lesná otelleri

en düşük 733 TL
en düşük 9.313 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 304 TL ile Mart ayıdır. Nová Lesná şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 668 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 296 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 423 TL tutarından %42 daha azdır.
Poprad-Tatry (TAT) (5,93 km), Nová Lesná şehrine en yakın havaalanıdır.

Slovakya seyahati planlayın