İjevsk

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre İjevsk şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Park Hotel, Amaks Centralnaya ve Hotel Green Roof yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak İjevsk konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı İjevsk otelleri

en düşük 203 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 150 TL ile Aralık ayıdır. İjevsk şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 421 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 165 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 254 TL tutarından %53 daha azdır.
İjevsk şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 3,8°C/38,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 24,1°C/75,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -15,9°C/3,4°F sıcaklığa sahiptir.
Izhevsk (IJK) (17,24 km), İjevsk şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın