Grozni

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Grozni şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Tiynalla Hotel, Arena City ve Grozny City Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Grozni konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Grozni otelleri

en düşük 349 TL
en düşük 537 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 173 TL ile Nisan ayıdır. Grozni şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 353 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 188 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 224 TL tutarından %18 daha azdır.
Grozni şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 7,2°C/44,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 14,8°C/58,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -3,0°C/26,6°F sıcaklığa sahiptir.
Grozni (GRV) (7,55 km), Grozni şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Magas (55,50 km)

Rusya seyahati planlayın